niedziela, 12 grudnia 2010

Będę czasem na blgu pisać

Przepraszam ale będę pisać mało na blogu.
Nauka, porządki, itd. a na komputerze siedzę do 1 godz.
A jeszcze złamałam sobie najmniejszego palca w prawej nodze.
Okropny ból.
Trochę odeszłam od stardoll w sensie że nie piszę w tematach o stardoll.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz