Strony
Strona główna
cennik reklam
cennik metamorfoz
cennik nagłówków
niedziela, 12 grudnia 2010
Będę czasem na blgu pisać
Przepraszam ale będę pisać mało na blogu.
Nauka, porządki, itd. a na komputerze siedzę do 1 godz.
A jeszcze złamałam sobie najmniejszego palca w prawej nodze.
Okropny ból.
Trochę odeszłam od stardoll w sensie że nie piszę w tematach o stardoll.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz