poniedziałek, 22 listopada 2010

Metamorfoza owocomania

Zrobiłam metamorfozę mojej kumpelki owocomania myślę że metamorofoze mozna zaliczyć do udanych bo ,,po'' wygląda lepiej ale moim zdani a wy co o tym sądzicie? kliknijcie aby powiększyć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz