niedziela, 12 grudnia 2010

Będę czasem na blgu pisać

Przepraszam ale będę pisać mało na blogu.
Nauka, porządki, itd. a na komputerze siedzę do 1 godz.
A jeszcze złamałam sobie najmniejszego palca w prawej nodze.
Okropny ból.
Trochę odeszłam od stardoll w sensie że nie piszę w tematach o stardoll.

wtorek, 7 grudnia 2010

Przepraszam!

Sorki że nie pisałam ale komp mi się zawieszał i nic się nie dało robić
Piszę żebyście nie myśleli że odeszłam! ;)
Naprawdę was przepraszam!
Jak i główną redaktorkę, i inne red. jak i obserwatorów oraz czytelników bloga.

wtorek, 30 listopada 2010

Zapraszam do mojego klubu !

http://www.stardoll.com/pl/clubs/home.php?id=1979516     <<<Link

Darmowe rękawiczki

Jeśli nie jesteś z Grecji, musisz korzystać z serwera proxy firmy.Przykład: 195.200.193.156 port 8082 zIdź do Stardoll, zaloguj się i kliknij:http://www.stardoll.com/en/contest/finish.php?id=781

Darmowy telewizor

Aby uzyskać TV wystarczy zalogować się na Stardoll zarówno z obsługi proxy Wielkiej Brytanii lub, jeśli te nie działają na Ciebie, możesz zalogować się przy użyciu serwera proxy, takich jak:http://goproxing.com/

Darmowa koszulka !

1. Wchodzimy na www.goproxing.com
2. W okienko wklejamy www.stardoll.com
3. Logujemy się.
4. W okienko z adresem Stardoll wklejamy www.stardoll.com/en/contest/finish.php?id=778 i klikamy Enter.
5. Klikamy na "Enter competition".

Promocja na stardolary

Przy zakupie stardollarów dostajemy 50 % więcej niż zazwyczaj. Oferta tylko do 1 grudnia.