Przepraszam ale będę pisać mało na blogu.
Nauka, porządki, itd. a na komputerze siedzę do 1 godz.
A jeszcze złamałam sobie najmniejszego palca w prawej nodze.
Okropny ból.
Trochę odeszłam od stardoll w sensie że nie piszę w tematach o stardoll.
niedziela, 12 grudnia 2010
wtorek, 7 grudnia 2010
Przepraszam!
Sorki że nie pisałam ale komp mi się zawieszał i nic się nie dało robić
Piszę żebyście nie myśleli że odeszłam! ;)
Naprawdę was przepraszam!
Jak i główną redaktorkę, i inne red. jak i obserwatorów oraz czytelników bloga.
Piszę żebyście nie myśleli że odeszłam! ;)
Naprawdę was przepraszam!
Jak i główną redaktorkę, i inne red. jak i obserwatorów oraz czytelników bloga.
wtorek, 30 listopada 2010
Darmowe rękawiczki
Jeśli nie jesteś z Grecji, musisz korzystać z serwera proxy firmy.Przykład: 195.200.193.156 port 8082 zIdź do Stardoll, zaloguj się i kliknij:http://www.stardoll.com/en/contest/finish.php?id=781
Słuchaj
Zapis fonetyczny
Darmowy telewizor
Aby uzyskać TV wystarczy zalogować się na Stardoll zarówno z obsługi proxy Wielkiej Brytanii lub, jeśli te nie działają na Ciebie, możesz zalogować się przy użyciu serwera proxy, takich jak:http://goproxing.com/
Darmowa koszulka !
1. Wchodzimy na www.goproxing.com2. W okienko wklejamy www.stardoll.com
3. Logujemy się.
4. W okienko z adresem Stardoll wklejamy www.stardoll.com/en/contest/finish.php?id=778 i klikamy Enter.
5. Klikamy na "Enter competition".
Subskrybuj:
Posty (Atom)
