Przepraszam ale będę pisać mało na blogu.
Nauka, porządki, itd. a na komputerze siedzę do 1 godz.
A jeszcze złamałam sobie najmniejszego palca w prawej nodze.
Okropny ból.
Trochę odeszłam od stardoll w sensie że nie piszę w tematach o stardoll.
niedziela, 12 grudnia 2010
wtorek, 7 grudnia 2010
Przepraszam!
Sorki że nie pisałam ale komp mi się zawieszał i nic się nie dało robić
Piszę żebyście nie myśleli że odeszłam! ;)
Naprawdę was przepraszam!
Jak i główną redaktorkę, i inne red. jak i obserwatorów oraz czytelników bloga.
Piszę żebyście nie myśleli że odeszłam! ;)
Naprawdę was przepraszam!
Jak i główną redaktorkę, i inne red. jak i obserwatorów oraz czytelników bloga.
Subskrybuj:
Posty (Atom)