poniedziałek, 29 listopada 2010

Nowe HB,s

Jest nim branzoletka kosztuję 6sd I jest w sklepie Fallen Angel Jest tylko Dla SS Kupujecie ja nie bo nie mam sd :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz